Tiverton Sports Champions...
Cena
39,00
Zapach zbliżony do Paco Rabanne Invictus, Chanel Bleu de Chanel lub Dior Sauvage
Bezpieczeństwo przesyłania danych zapewnione dzięki certyfikatowi SSL.
DARMOWA WYSYŁKA do zamówień powyżej 500 zł.
Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni od daty zakupu.
Ten zapach to uosobienie elegancji z nutą zmysłowej pewności siebie. Kompozycję otwiera świeże i energetyzujące połączenie mięty pieprzowej oraz soczystej włoskiej mandarynki, które nadają całości dynamiczny, nieco chłodny start. Początkowa rześkość płynnie przechodzi w bogate serce — zbudowane wokół szlachetnego absolutu róży tureckiej, podkreślonego korzennym kardamonem i ciepłym cynamonem ze Sri Lanki. To serce zapachu bije intensywnie i z pasją, balansując między subtelną słodyczą a przyprawową wyrazistością.
Bazę kompozycji tworzy ambra i skóra — duet głęboki, zmysłowy, o orientalnym wydźwięku. Ambra wnosi złocistą, żywiczną głębię, podczas gdy skóra dodaje nuty szlachetnej surowości i męskiego charakteru.
Zapach należy do grupy przyprawowo-drzewnej i idealnie sprawdza się wieczorem lub podczas wyjątkowych okazji. To propozycja dla osób pewnych siebie, które cenią wyraziste, zapadające w pamięć kompozycje.
Nuty głowy: mięta pieprzowa, włoska mandarynka.
Nuty serca: cynamon ze Sri Lanki, absolut róży tureckiej, kardamon.
Nuta Bazy: ambra, skóra.
Instrukcja Obsługi i Bezpieczeństwa
No customer reviews for the moment.